Frownies ajalugu

Frownies loodi 1889. aastal, kui Margaret Kroesen avastas, et tema kontsertpianistist tütrel olid tekkinud mitte just erti kaunid kulmukortsukesed. Proua Kroesen, ilu ja leidlikkuse kehastus, lõi ettevõtte nimega B&P (ingl  Beauty and Personality) ning tõi turule oma ilutoodete sarja. 

Frownies, otsmikul, silmade vahel ja silmanurgas olevatele kortsudele mõeldud, näoplaastrid on jäänud Broadway ja Hollywoodi staaride ning meigikunstnike hästi hoitud saladuseks. 

Alice oli ema hämmastava leiutise toime elavaks tõestuseks, ning sai selgeks et naised ja mehed kogu maailmas saaksid kasu Kortsude Eemaldajaist, nagu neid sel ajal kutsuti. 

Oma ema ja vanaema pärandit äriliselt jätkates kujundas Margaret Wright Frownies tooted ümber ning uuendas pakendit; alati on samaks jäänud nii efektiivseks osutunud algkoostis.

Naturopaat, toitumisnõustaja, kirjanik ja tervisliku heaolu edendaja Kat Wright on B&P tegevjuht. Neljas põlvkond, kes kannab edasi perekonnale kuuluvat, naistele pühendatud ettevõtmist. Frownies pärandit hoitakse ja antakse edasi. Kat’i eesmärk inspireerida naisi täiuslikkuseni jõudmisel paneb teda pühenduma iga kliendi heaolule. Hetkeinspiratsiooni kohaselt kannab uus, eeterlike õlidega nahahooldusliin tema energiat ja tugevust ning väljendab pühendumust olla iga naise jaoks parim.