kortsud.ee e-poe lugu

Olen 50-ndates Eesti naine, kelle hobi aastaid erineva kosmeetika testimine. Peale toitumisnõustajaks õppimist hakkasin rohkem uurima ka kreemide koostist.
 
Minu jaoks on enda eest hoolitsemine alati väga oluline olnud, samas ei maksa minna äärmustesse. Testimise ajal sain aru, et väga odavad tooted nö masstooted ei muuda midagi minu jaoks ja väga kallistel ei tundud seda efekti, mida lootsin. Tahtsin leida mõistliku hinnaga, hea koostisega (võimalikult looduslikud) ja tõhusaid tooteid. Kes meist ikka usub, et äkki kreemi efekt tuleb peale 3- nda potsiku kasutamist. Ma tahtsin kohe näha ja tunda mõju.
 
Esimene leid oli Frownies kortsuplaastrid. Olin ammu mõelnud, et minu kurjuse korts kahe kulmu vahel on väga häiriv, samas see süst - kallis, hirmutav ja pole püsiv. Proovisin, meeldis, tundus lihtne ja mugav kasutada. Mõju - hommikul sile, õhtuks jälle kortsud tagasi, aga nagu soovitati tuleb seda jätkata ja jätkata. Olen väga visa ja võin nüüd öelda, et esimene pakk veel sellist rahuldavat tulemust ei andnud, aga peale 2,5 pakki ehk peale ca 1,5 aastat on tulemus püsivam ja olen rahul. Süstide peale ei mõtle. Plaastreid kleebin nüüd õhtuti eriti usinalt nädal enne tähtsat pidu. Olen saanud palju komplimente ja ka imestunud küsimusi, kas olen käinud süstimas, EI, EI IIAL. Niikaua kui saan kasutan plaastreid ja hoian oma kortsud kontrolli all.
 
The Seaweed Bath co detox tselluliidi kreem ja seep. Mul on 4 last ja iga rasedusega 20kg kaalus juurde võtnud. See jätab oma jälje, tahad või ei taha. Kõige rohkme häirisid jalad. Need on nähtaval küll ainult nö rannahooajal, aga minul endal on kiuks. Vaatan end tihtipeale magamsitoa grderoobi suurest peeglist. Häiris. Katsetasin erinevaid kreeme, tegin kuivharjamist, ei midagi. Tekkis siis küll tunne, et äkki peab kasutama mitu kreemituubi järjest, äkki siis... No ikka ei midagi. Mingiks ajaks loobusin üldse. Kuni leidsin need tooted. Ega nad ise ju ei reklaamigi neid nii uhkelt ja ma võtsin seda alguses kui häid kehahooldustooteid hea hinnaga. Seepi jagub ju pea 5- kuuks. Hämmastav oli minu avastus kui 2 nädala pärast oli näha tulemus, just reis tagant, siledam ja ilusam. Nüüd teen seda ka nii, et kui lähen kuhugi, siis igapäevaselt kasutan dušši all käies. Muidu 1-2x nädalas. Mees kiidab, et nahk on nii sile. Ta ei tea ju, mis on selle taga, ei peagi teadma. Kahjuks koroona saabudes peatas Ameerika selle kaubamärgi müügi Euroopasse. Nii kahju, ma ei usalda teisi tooteid, nad ei tee seda, mida need tooted.
 
Proaora C vitamiini seerumi leidmine. Mul on rasvane näonahk ja midagi pole teha, vajub ja vajub. Vanasti kasutasin ampulle enne üritusi meigi alla. Aga kuidagi tüdinesin või ei sattununud viimati head. Ampullid on kallid ka ühekordseks kasutamiseks, pealegi pead neid ju varuma ja alati avastad liiga hilja, et pole... Nii ma otsisin enda jaoks sellist seerumit, mis kohe mõjuks, kohe pinguldaks. Ja nagu ikka, soovid täituvad. Proaura C vitamiini seerum on minu iluvõlur enne pidusid just. Kui muidu ma panen pool pipetitäit, siis enne pidu meigi alla ikka laristan hoolega, siis imendub ja peale läheb Frownies Immune perfect geel-kreem. Tulemus on üliperfektne, püsiv ja kaunis. Kui pikalt pole kasutanud, siis saan jälle aru kui hea see seerum on, kohe paneb näonaha särama.
 
Proaora Noorendav teolimaga geel. Issver ma pole kunagi varem ühtegi kreemi armunud. Juba esimesel paaril õhtu kui selle teolimageeli sain, tundsin, et vot see teeb kohe imet nahaga. Minu nahk pole kunagi varem nii heas seisus olnud kui praegu. Võin vabalt ka meigita välja minna. Varem (olin ju noorem) ei tulnud see kõne allagi. Kuigi ma ju siis ka kasutasin tooteid, mis lubasid kõike seda teha...
 
Angelika Teichert on tõeline pärl, mille leidsin. Saksamaa bränd, mis müüb oma tooteid ainult ilusalongides ja ka sealt kaudu saab neid osta kodukasutamiseks. Teate ju seda tunnet kui kosmeetikus käite ja nahk on nii mõnus, pingul, värske ja puhanud. Kodus kuidagi ei õnnestu kui teed maski ja kreemitad seda tunnet saavutada. Jälle, enne kui müüki võtan katsetan enda peal ja seekord ka andsin juba teistele testijatele proovida. Sain tunda täpselt sama tunnet kui kosmeetikasalongist tulles kui proovisin ära nende maskid, eriti üks taastav näomask (ja see on mul müügis ka) ja pealegi on kõik tooted imeliselt kerged ja õhulised, ei tunnegi näol, samas tunned, et nahk on super ilus, puhas, värske ja siidine. Testisin tooteid just 10 päevasel autoga reisil olles, teate ju seda tunnet kui oled reisil, siis nahk läheb jälle käest. Seekord mitte. Ja veel, nende Power emulsioon, mis sisaldab kulda, aitas mul vältida ka meikimist. See oli esimest korda minu elus kui tundsin, et tõesti, sellest kreemist piisab ja tavapärast BB kreemi ei pea panema.

CHATELIER on luksuskosmeetika Hollandist, mis on 100% looduskosmeetika. Ma ise tahtsin vahelduseks midagi tõeliselt luksuslikku, mida aega ajalt kasutada. Ma tean, et endale vahel midagi väga erilist lubada mõjutab ka vaimselt meie meeleolu ja naised vajavad seda VÄGA. Juba neid karpe avades tunned tõelist naudingut. Ma olen valmis ise kulutama rohkem kallile kosmeetikale, aga tahan ka tunda, et see on seda väärt. Chatelieri tooted on mind võlunud algusest peale ka oma imelise lõhnaga. Eye lift on kindlasti parim silmakreem, mida oma elus kasutanud olen.