SkinRèmide

SkinRèmide tootjad usuvad, et igaühe teekond oma ilu versioonini on täielikult tema enda kätes. Nende eesmärk on aidata klientidel end oma näo suhtes enesekindlalt tunda. 

Naha vananemine on loomulik protsess. Tekivad peenikesed kortsud, mis ajaga muutuvad sügavamaks. Me võime sellega leppida kui paratamatusega ja elada oma elu edasi. Ja kui kedagi väga häirib ja ta ei lepi, siis on võimalus teha täitesüste. Aga kui oled täielikult süstimise vastu, aga tahad midagi teha oma naha heaks lihtsalt ja loomulikult, siis mis võimalus on?

SkinRèmide ütleb, et unustage kahjulikud nõelad ja invasiivsed ravimeetodid, vajate ainult teadmisi kortsude tekke kohta. SkinRèmide näoplaastrid siluvad olemasolevaid kortsukesi ja aitavad vältides nende süvenemist ja uute ilmumist kui kasutate neid järjepidevalt.

Meditsiinilise polüetüleen-isekleepuva tehnoloogia abil, mida on ülilihtne kasutada, saate kortsud kontrolli all hoida kasutades järjepidevalt neid öösiti. Tulemused on näha päris ruttu ja annavad innustust jätkata, sest on nii head.

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

 

Tootekood: Forehead Crows feet smile Lines ,   Laoseis: Laos
20,32 € (15%)
23,90 €
Tootekood: Triangular Adhesive Clear Patches ,   Laoseis: Laos
20,32 € (15%)
23,90 €
Tootekood: 2 x Silicon Pads for Chest ,   Laoseis: Laos
23,72 € (15%)
27,90 €
Tootekood: Silicon Pads for Neck 2pcs ,   Laoseis: Laos
22,01 € (15%)
25,90 €