Tarnetingimused

TARNETINGIMUSED

Me tarnime tooteid Eesti, Lätti ja Soome.

Kaup tarnitakse kliendile peale kauab eest tasumist ca 2-5 tööpäeva jooksul.

Eesti sisesed tellimused alates ostusummast 60€ on tarne TASUTA ItellaSmartPOST, DPD ja OMNIVA pakiautomaati.

1.Itella SmartPOSTi pakiautomaati Sulle sobivas kaubanduskeskuses Eestis.

Pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskuste sisepindadel. See tähendab, et saadetised on aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud kahjustuste eest!

Kaup kätte SmartPOSTiga – 3.60 €.

Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse teie mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga. Sisesta saadud uksekood pakiautomaati. Avaneb kapp, kus on teile saadetud pakk. Pakile on võimalik järgi minna 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

------------------------------------------------------------------------------------  

2. Smartkuller

Kuuel päeval nädalas (E-L) pakkide kättetoimetamine tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju. PALUN KIRJUTAGE KOMMENTAARIDESSE AEG!

Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohale toimetamist.

Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. 

Kaup kätte Smartkulleriga - 7.20€.

Alates 100€ tarne TASUTA.

3.Omniva pakiautomaati Sulle sobivas asukohas Eestis.

Omniva pakiautomaadid on kui „iseteeninduslikud postkontorid", mis asuvad käidavates kohtades. Kuna pakiautomaadid asuvad väljas, siis saab neile ligi igal ajal.
Kuna pakiautomaadid asuvad väljas, siis see tähendab, et saadetised EI OLE aastaringselt kaitstud võimalike ilmastiku poolt põhjustatud kahjustuste eest.

Kaup kätte Omniva automaadiga – 4.20 €.

Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse teie mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga. Sisesta saadud uksekood pakiautomaati. Avaneb kapp, kus on teile saadetud pakk. Pakile on võimalik järgi minna 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

4. DPD pakiautomaati - 2.59€
DPD toimetab kõik saadetised kohale süsinikuneutraalselt. Pakiautomaadid asuvad sinu lähedal ja on avatud sulle sobival ajal. Paki saabumisest teavitatakse sind SMSi ja e-kirja teel, milles on toodud paki kättesaamiseks vajalik PIN-kood.

5. DPD kulleriga - 6€
DPD kullerteenusega saad tellida kõik pakid mugavalt koju või tööle. Tellimuse kättetoimetamise päeva hommikul saab paki saaja SMSi, milles on toodud 1-tunnine ajaajen kulleri eeldatava saabumisajaga.


6. Omniva pakiautomaati Sulle sobivas asukohas Lätis.

Kaup kätte Omniva pakiautomaadiga olenemata tellimuse summast - 7.20€


 

7. Itella SmartpOSTi pakiautomaati Sulle sobivas kohas Soomes.

Kaup kätte olenemata tellimuse summas - 12€

8. DPD pakiautomaati - 8.40€