Kolmnurksed kileplaastrid 160tk

Tootekood: Triangular Adhesive Clear Patches
Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind:
23,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Mida teevad:
Plaastrid hoiavad naha pingul ja minimeerivad lihaste liikumist, aidates näolihastel oma algse positsiooni taastada ja kortsudel sileneda. Jätkuval kasutamisel aitab SkinRèmide plaastrite ravi taastada kaotatud jõu ja lihastoonuse ja nahk on nähtavalt siledam. Järjepideval kasutamisel hoiate oma naha stabiilselt siledama ja lükkate sügavate kortsude tekkimist edasi!

Meditsiinilisest polüetüleenkilest meditisiinilise liimiga ühel küljel plaastrid  on kolmnurkse kujuga ja neid on pakis kokku 160tk.

Plaastrid on valmis koheselt kasutamiseks. Plaastriteks on kasutatud uusimast meditsiinilist polüetüleenist isekleepuvat tehnoloogiat. Plaastrid on läbipaistvad, hüpoallergeensed ja lateksivabad. Neid on mugav kasutada ja nad ei häiri peale paigaldust kasutajat (ja lähedasi)!

Kuidas kasutada: võite plaastreid paigaldada igal ajal kui näete vajadust kortse silendada. Ideaalsed ööseks, et pikemalt saaksid töötada ja silendada nahka. Valige sobiva kujuga plaaster ja paigaldage see kuivale nahale.
Rullige pöidla küljega õrnalt kileplaaster paberiküljest lahti.
ÄRGE KASUTAGE KÜÜSI!
Parima tulemase saamiseks siluge enne paigaldamist kortsu ja tõmmake nahk kergelt pingule, seejärel paigaldage plaaster. Kui esimene kord ei õnnestu, siis sama plaastrit saate uuesti paigaldada, see ei mõjuta tulemust.

NB! Eriti sügavate kortsude puhul võib panna 2 plaastrit üksteise peale, see muudab tulemuse tõhusamaks!


NB! Ärge kasutage plaastreid silmade all!! Plaastreid ei tohi kasutada kui olete teinud kosmeetilist keemilist koorimist nahal. Vahe peab olema vähemalt 6 nädalat!

Kui teil on eriti ÕRN nahk, siis proovige plaastreid ettevaatlikult alguses 1tk-ga.

Sarnased tooted

Otsaesise plaastrid laubale ja silmade vahelisele alale. Kohene efekt peale esimest ööd. Pikemaajalisel kasutamisel tulemus püsiv.

Tootekood: FBE144 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
30,50 €

FROWNIES plaastrid aitavad pehmendada ja silendada kortse silma- ja suunurgas. Silub nii peenemaid kortse kui sügavamaid mehhaaniliselt ilma keemiata ja süstideta.

 

Tootekood: CEM144 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
30,50 €
Tootekood: Forehead Crows feet smile Lines ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-7 tööpäeva
23,90 €