CEM 2018 standing outside box .jpg Zoom

Silendavad silma- ja suunurga plaastrid 144tk

Tootekood: CEM144
Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 7-10 tööpäeva
Hind:
35,50 €

FROWNIES plaastrid aitavad pehmendada ja silendada kortse silma- ja suunurgas. Silub nii peenemaid kortse kui sügavamaid mehhaaniliselt ilma keemiata ja süstideta.

VideoFROWNIES plaastrid aitavad pehmendada ja silendada kortse silma- ja suunurgas. Silub nii peenemaid kortse kui sügavamaid mehhaaniliselt ilma keemiata ja süstideta. 

Frownies plaastreid hakati tootma Ameerika firma B & P Company Inc. poolt aastal 1889!!! Ja nad on siiani Ameerikas väga populaarsed ja hinnatud.

See on Hollywoodi staaride üks paremini hoitud saladus ja nii juba üle 100 aasta. Nüüd ka Eestis.

Pakendis on 144 plaastrit, millest jätkub piisavalt, et teha läbi korralik silendav kuur. Sõltub kui sügavad on kortsud ja kui tihti kasutate, plaastreid jätkub ca 8-12 nädalaks.

Plaastrid töötavad kui magate ja lihased ei liigu. Paberist plaastrid võimaldavad nahal hingata ja see aitab kaasa kogu naha paranemisele plaastri all. Plaaster hoiab kortsu ja aitab tõsta kortsupõhja üles, nii hakkab nahk ise ehitama uusi rakke, mis järk järgult seda kortsupõhja täidavad. Nahk on ühenduses lihastega, mis tugevnevad plaastrite kasutamisel ja selle tulemusel tõmbub ka nahk sirgu. Sellepärast on soovitav alguses kasutada plaastreid  järjest 30 ööd või täpselt niikaua, et olete tulemusega rahul. Selle ajaga plaaster aitab kasvatada ja tugevdada lihaseid selles piirkonnas.  Hiljem kasutage plaastreid  vastavalt vajadusele 2-3x nädalas.

Kasutamine: puhastage õhtul nägu tavapäraselt (eemaldage meik, toniseerige, kreemitage), võtke pakist plaastrid ja murdke tükk sellise suurusega, kuhu te soovite asetada. Kolmnurkne plaaster silmade küljele ja liblikakujuline suunurgale. Niisutage läikivat poolt plaastril, proovige nahka all veidi trimmi tõmmata (töötab igal juhul, kui ka ei õnnestu väga tõmmata), suruge plaaster kohale ja veidi siluge ca 10 sek. Hommikul tupsutage niiske rätiga plaastitele ja eemaldage õrnalt plaaster ja jätkake tavapäraste protseduuridega. Teine võimalus eemaldamiseks on pöial kraani all märjaks teha ja kergelt lükata plaaster lahti.

Hoidke plaastreid peal terve öö või vähemalt 3h, et näha tulemust.

Tulemus:  Te peate kasutama nii nagu tootja on soovitanud, alguses 30 ööd järjest ja siis vastavalt vajadusele jätkata. Kui soovite, et tulemus püsiks, siis peate plaastreid jäämagi kasutama. Enne tähtsaid üritusi kindlasti nädal enne ja terveks ööks.

Koostis: pleegitamata kraft paber, tärklisepõhine liim on hüpoallergiline, GMO-d mittesisaldav ja seda on kasutanud paljud gluteeni tundlikud inimesed. Kui teil on tundlik nahk, soovitame teil esimesel õhtul proovida plaastrit randmel, et näha, kas teie nahk reageerib mingil viisil.

HOIATUS! EI TOHI PANNA SILMA ALLA JA SILMALAULE!

NB! Plaastrite niisutamiseks sobib hästi Frownies Roosivesi ja kortse kreemitada enne plaastrite panekut ja pärast Immune Perfect kreemiga. Saate veel parema tulemuse.

SOBIVAD VEGANITELE, DERMATOLOOGIDE POOLT HEAKS KIIDETUD.

Plaastrid on patendeeritud FROWNIES  kaubamärgi omaniku firma B & P Company Inc. poolt.

Kokku sobivad tooted

Antioksüdantidega ja keramiidiga niisutav geel-kreem näole, kaelale ja rinnale.

 

Tootekood: IMPERFECT50 ,   Laoseis: Tellimisel
37,90 €

Orgaaniline külmpressitud roosivesi aaloe ja eeterlike õlidega 59ml

Tootekood: Rose ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 5-7 tööpäeva
21,20 €