Eye Gels outside sleeve.jpg Zoom

Silmaalused geelpadjad 1 paar (korduvkasutatavad)

Tootekood: FUE
Kaubamärk:
Tarneaeg: 2-5 tööpäeva
Hind:
11,90 €
Kogus: - +
   - või -   

100% looduslikust kaktuse kollageenist geelpadjad.
Pakendis 1 paari taaskasutatavaid geelipadjakesi.

VideoFrownies silmaalused geelpadjad on kodune spaahooldus, mis aitab leevendada turseid silmaade all,  muuta heledamaks tumedaid ringe ning pehmendada ja siluda peeneid kortse.

Geelpadjad on taaskasutatavad ja tulemus on koheselt nähtav.
- Ideaalne silmade värksendamiseks peal halvasti magatud ööd kui peate väga hea välja nägema.
- Enne üritust silmade kiireks värksendamiseks.
- Kuurina silmaaluste kortsukeste silumiseks

Sisaldavad looduslikke koostisaineid nagu aloe ja kaktusest pärit kollageeni.

NB! Frownies silmaalused geelpadjad EI OLE SILIKOONIST, vaid kaktuse kollageenist. See tähendab, et iga kasutuskorraga jääb kollageen teie nahale (ja seda silmaalustele vaja ongi) ja geelpadi kulub õhemaks ja seetõttu on ta täiesti eristuv teistest silmaalustest geelpatjadest. 100% looduslik!

Kuidas kasutada?

Eelnevalt puhtale ja kuivale nahale.

Avage pakend ja võtke aluselt padjakesed, asetage silma alla nurgast asetatult. Ettevaatust esimesel kasutamisel, padjakesed on väga libedad. Soovitavalt heidke pikali.
Hoidke geelpatju 15 - 30 minutit.
Eemaldage ja asetage alusele tagasi. Niisutage padjakesi kindlasti Frownies Roosiveega, siis kestavad padjakesed kauem. Kui teil pole Roosivett, siis mudige pakendit nii, padjad saavad uuesti vedelikuga kokku, mis on pakendis.

Ühte komplekti padjakesi saab kasutada 4-5x, padjakesed muutuvad iga kasutuskorra järel õhemaks ja kui enam pole võimalik kätte võtta ja silmade alla panna, siis on kasutamiskõlbmatu.

Võib kasutada nii tihti kui soovid. Ideaalis kui kasutama hakata siis 3 päeva järjest ja hiljem 1x nädalas või vastavalt soovile või vahetult enne tähtsat pidu. Tulemus on nähtav ja tuntav kohe.

Koostis: Natural ingredients in Frownies Under Eye Treatment Patches are Aloe Vera, Natural moisturizing Glycerin, Cactus collagen, Sodium Alginate, Hyaluronic Acid, Sodium PCA, Niacinamide (Vitamin B3), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Aqua.

Kokku sobivad tooted

Orgaaniline külmpressitud roosivesi aaloe ja eeterlike õlidega 59ml

Tootekood: Rose ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 5-7 tööpäeva
21,20 €