Tähistades hiljuti oma 55. eluaasta verstaposti, olen ma rohkemat kui ainult numbrite summa. Olen uhke neljakordne ema ja kuuekordne vanaema ja jagan oma elu, armastust ja kogemusi perega, mis on alati olnud minu südame keskpunktiks.
Aga minu kirg ja professionaalne teekond kulgevad sügavamal, kus ma juhin edukat kosmeetika e-poodi - kortsud.ee

Kortsud.ee sai alguse soovist tuua naise ilu esile looduslikul ja positiivsel moel. Minu missiooniks on aidata naistel end oma nahas hästi tunda ja leida hoolikalt valitud tooteid, mis ainult ei rikasta nende ilurutiini, vaid pakuvad ka tõelist tulemust. Usun, et iga naine, olenemata vanusest, väärib tunda end erilise ja ilusana.

Sain oma suure hobi kosmeetikatoodete testimisel muuta minu e-poe kõige olulisemaks väärtuseks. Iga toode, mida seal soovitan, on läbinud minu isikliku testimisprotsessi. Jälgin uusi tooteid otsides, et need vastaksid kõrgeimatele standarditele, oleksid efektiivsed, nende koostisosad kvaliteetsed ja kasutajad annavad neile positiivse tagasisidele. Oma kogemuste kaudu soovin olla eeskujuks naiselikule olemisele ja pakkuda inspireerivaid lähenemisi ilurutiinidele, mis ergutavad ja toetavad naisi igas vanuses.

Kosmeetika e-poe pidamine ei ole alati olnud lihtne tee. See on nõudnud julgust, kohanemisvõimet ja pidevat õppimistööd - omadused, mis on kasvanud ja arendanud mind läbi aastate. See on nõudnud ka pidevat klientide vajaduste ja turutrendide jälgimist, et pakkuda midagi tõeliselt väärtuslikku ja ainulaadset.

Mulle meeldib, et mu perekond on sellel teekonnal koos minuga. Minu lapsed ja sõbrannad on sageli minu toodete esmatestijad ja kriitikud. Palun neil alati olla ausad, sest vaid see aitab saavutada parima minu klientidele.

Elu ettevõtjana, emana, ja vanaemana on olnud rikastav ja hariv kogemus. See on õpetanud mulle vastupidavust, armastust ja tõelist kirge selle vastu, mida teen. Olen tänulik iga hetke eest ja põnevil, mida tulevik toob. Ja tänulik selle eest, et mu pere on kannatlik kui mul tekib uus mõte ja idee, mis nõuab rohkkem pühendumist. Püüan hoida tasakaalu pere ja töö vahel, et kõik tunneksid end armastatuna.

Kutsun kõiki naisi avastama kortsud.ee - mitte ainult kui poodi, vaid kui kohta, kus toetatakse teie reisi ilu ja enesehoolduse maailmas. Ükskõik, kas otsite lahendusi esimeste peente joonte jaoks või soovite oma ilurutiini täiendada:  olen siin, et juhendada ja inspireerida teid igal sammul sel teel. Annan soovitusi ja nõu, küsida võid julgelt. Nagu ütlesin, olen ise kogenud paljude toodete testija ja tean ka soovitada, millele tähelepanu uusi tooteid enda jaoks otsides pöörama peab.

Elu annab meile palju rolle, ja igaühes meist peitub võimalus kasvada, õppida ja jagada. Olen kõndinud sellel teekonnal uhkuse ja tänulikkusega, püüdes olla eeskujuks ja inspiratsiooniks naistele kõikjal.

Olge hoitud ja armastatud ❤️  Ja särage igal võimalikul hetkel.

Merike

IMG_4405.JPG (1.37 MB)