Tagasiside

Ameerika naised on juba kasutanud Frownise suurepäraseid tooteid 128 aastat.

Nüüd on ka Eesti naistel võimalus nende toodete mõju enda peal proovida.

Paneme siia tagasiside Eesti klientidelt ja loodame saada enda edulood.

Need tooted on kõik väga head, aga eriti meeldib mulle Immune Shield õli. Ma pole enam silmakreemi kasutanud, sest see õli täidab täpselt sama funktsiooni, pealegi armastan ma seda lõhna. Lisaks määrin seda ühele vanale operatsiooni armile, vaatan, kas läheb ilusamaks.

Tänud. 31.07.2017 Kristi K.

Võitsin need plaastrid! Olen korra kasutanud ja...kogu järgmise päeva kõndisin peegliga, sest ei uskunud oma silmi!

14.08.2017 Jaanika M.

Proovisin Immune Shield seerumit tervele näole ja kui muidu olen hädas oma aknega, eriti suvel, siis nädalaga olid punnid kadunud. Olen kõike proovinud ja see avastus oli hämmastav.

SUPER AVASTUS! AITÄHH 25.08.2017 Marge 

03.12.2017 Valeria K. (25)
Olen juba 3 kuud kasutanud õli (Immune Shield) ja tulemus mind väga üllatas. Mul on väga allergiline nägu, raseduse ajal tekkis mul akne ja peale selle ka armid. 3 kuud kasutades õli mul akne ja allergia kadus ära . Armid on kõvasti väiksemaks muutunud, nahk siledam ja tervislikum. Kasutan ka sama toode näo pesugeeli, väga hästi puhastab nahka ja nahk on heledamaks muutunud. Kindlasti tahan proovida ka roosivett . Plaastrite jaoks on natukene veel vara kasutada aga tulevikus kindlasti proovin neid.

19.02.2019 Kristi K (41)  ja K.

2 naist on andnud tagasisidet, et Proaura C vitamiini seerum on tekitanud küsimuse sõbrannadelt, kas nad on oma näoga midagi lasknud teha, nii trimmis.